Ako informoval FU Smolník, momentálne podmienky zúčastnenia sa púte v Úhornej sú:

• Pre účasť na púti NIE JE potrebný test, potvrdenie o očkovaní, ani potvrdenie o prekonaní Covid-u.
  • JE POTREBNÉ, aby sa ľudia zdržovali vo vyznačenom priestore a vchádzali cez miesta, ktoré budú označené, kde bude služba, ktorá bude vytvárať zoznamy. Maximálny počet ľudí je 999.

Vybraté časti programu (vrátane hlavnej slávnostnej sv. omše celebrovanej J.E. Mons. Stanislavom Stolárikom, rožňavským biskupom) budú vysielané prostredníctvom YouTube kanálu farnosti Smolník, ktorý nájdete na adrese https://www.youtube.com/channel/UCcoxwfefnvWYbc59sA7mx_g.

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu si odporúčame skontrolovať prípadné zmeny v organizácii púte na stránke FU Smolník.