Diecézny biskup Mons. S. Stolárik pozýva na púť do Ríma, na ktorej chceme spoločne poďakovať za minuloročnú návštevu pápeža Františka na Slovensku.

Uskutoční sa na prelome apríla a mája 2022. V programe bude aj audiencia pre slovenských pútnikov so Svätým Otcom vo Vatikáne (30. apríla 2022). V ten istý deň plánujú slovenskí biskupi sláviť s pútnikmi spoločnú svätú omšu v Bazilike sv. Petra, uvádza stránka navstevapapeza.sk (v časti – Ďakovná púť za návštevu).

Bližšie informácie:  Ďakovná púť do Ríma 28.4.-1.5. Košice BURV