Milí veriaci, aj počas blížiacich sa sviatkov pre sv. omše platí režim OP – teda zúčastniť sa sv. omše v chrámoch môžu len veriaci, ktorí sú zaočkovaní, prípadne prekonali ochorenie covid19.

Okrem toho, pre všetky kostoly vo farnosti platí obmedzenie počtu –  maximálne  sa sv. omší môže zúčastniť 30 veriacich. Aby sa nestalo, že hlavne v Nálepkove sa budú musieť veriaci od dverí kostola otočiť, lebo už „je plno“,  pristúpili sme k možnosti zarezervovania si účasti sv. omše vopred  (na filiálky sa registrovať netreba).

Prosím, buďme ohľaduplní, aby každý mohol  byť aspoň na jednej sv. omši počas sviatkov.

ZAPISOVANIE SA na sv. omše v Nálepkove:

• za každého člena rodiny je nutné vykonať registráciu osobitne
  • deti do 10 rokov sa môžu v sprievode rodiča zúčastniť sv. omše bez registrácie
  • asistencia (kantor, miništranti, technici) sa registrovať nemusia
  • miesto v kostole je nutné zaujať nejneskôr 5 min. pred sv. omšou.  Neskôr môže byť Vaše miesto obsadené neregistrovanými veriacimi.
Vyberte si sv. omšu:

Zvoľte si sv. omšu a riaďte sa pokynmi vo formulári. V prípade, že už nie sú miesta na daný termín voľné, formulár Vás na to upozorní. V takom prípade sa skúste zapísať na sv. omšu v inom čase.  Ďakujeme.

Požehnané prežitie vianočných sviatkov!