V piatok 18. októbra sa aj naša farnosť zapojila do iniciatívy s názvom Milión detí sa modlí ruženec. (fotogaléria)

Pápežská nadácia ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi organizuje túto iniciatívu už dlhé roky s cieľom spojiť deti celého sveta v modlitbe.

Nad aktuálnym ročníkom prebral záštitu aj otec arcibiskup Mons. Bernard Bober, ktorý je predseda komisie KBS pre katechizáciu.

Prostredníctvom tejto iniciatívy sme mohli hlbšie pochopiť, aká mocná je modlitba posvätného ruženca, keď sa ho modlia predovšetkým deti, aby vyprosili pokoj a jednotu po celom svete.

Všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli, Pán Boh zaplať!